Header Ads

TERMAL OTELLERDE YENİ YIL REZERVASYONLARI

Türkiye'nin Termal Turizm merkezlerinden Afyonkarahisar'da 25 bin yatak kapasitesine sahip termal tesislerde yarı yıl tatili için rezervasyon oranı %90'a ulaştı.Zafer Turistik Otelciler ve İşletmecileri Derneği(ZAFTODER) Başkanı Ali Gümüşhan,''Yılbaşına sayılı gün kala tüm otellerimiz %100 doluluk oranına ulaşacaktır.''Dedi.

termal turist ile ilgili görsel sonucu
Zengin mineralli ve şifalı suları,Türk Hamamlarıyla kış turizminin önemli merkezlerinden biri olan Afyonkarahisay,yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekiyor.
YENİ YIL REZERVASYONLARI BAŞLADI
Kış sezonun yanı sıra,yeni yıl içinde termal otellerde rezervasyonlar başladı.Termal otellerde kış sezonu hareketliliği ve yeni yıl öncesi rezervasyonların dolmasıyla Afyonkarahisar binlerce turisti misafir edecek.
Gerek online gerek otelleri telefonla arayanlarla birlikte Afyonkarahisar'daki termal tesislerde yılbaşı rezervasyonları %90'ı buldu.Bölgede özellikle Kasım ayında başlayan yoğunluğun Mart ayına kadar devam etmesi bekleniyor.
otellerde yılbaşı hazırlığı termal turist ile ilgili görsel sonucu
OTELLERDE YILBAŞI HAZIRLIĞI DEVAM EDİYOR
ZAFTODER Başkanı ve İkbal Termal otel Genel Müdürü Ali Gümüşhan Afyonkarahisar'da artıl yıl boyu termal turizmde hareketlilik yaşandığını söyledi.
ŞİFALI SU İLE FİZİK TEDAVİ BİRLEŞTİ
Afyonkarahisar yöresinde bulunan 'şifalı sular'diye tabir edilen termal suların mineralizasyon yapısının çok yüksek olduğuna dikkati çeken Uysal,şöyle konuştu:
''Dolayısıyla kişi üzerindeki etkisi de doğal olarak çok yüksek.Bizim işletmemizde fizik tedavi kliniği olması dolayısıyla ve en önemlisi sıcak sularla endesklendiğinde ortaya çok şifalı bir ortam çıkıyor.Bu ne demek?Hem tedaviyi hem de suların getirmiş olduğu dinlenceyi bir arada yaşamış oluyorsunuz.

Hiç yorum yok