Header Ads

OTELLERDE CHECK-IN İŞLEMİ DEĞİŞİYOR

Otellerde misafirlerin oteliniz ile ilgili ilk izlenimleri karşılamanın yapıldığı Check-in işlemleri sırasında başlar.Buradaki sıcak,samimi ve güler yüzlü karşılama oteliniz hakkındaki ilk intibayı oluşturur. 

resepsiyonist ile ilgili görsel sonucu
Araştırmalar misafirlerin ilk izlenimlerindeki deneyimlerinin misafirlerin bir sonraki tercihlerinde etkili olduğunu göstermektedir. 

Bu nedenle ; karşılama yapan resepsiyon görevlisinin karmaşık bilgisayar ekranları ve gereksiz evrak yoğunluğu ile değil bizzat misafir ile ilgilenmesi ve işlemleri hızlı şekilde tamamlaması  gerekmektedir.
Uzun Otel Check-in  sıraları , zaman kaybı , karşılama görevlisinin ilgisizliği gibi nedenler ise memnuniyetsizlik olarak geri dönmektedir. Otel misafirleri genel olarak Check-in işlemlerini kısa sürede tamamlamak ve odalarına çıkmak istemektedirler.
Araştırmalar misafirlerin Resepsiyon deskinde  beklemekten hoşlanmadığını göstermiştir.
Bu noktada maksimum  misafir memnuniyetinin sağlanması ,gereksiz evrak yoğunluğunun azaltılması ve doğabilecek yasal yükümlülüklerin cezai yaptırımları ile baş başa kalmamak için  LİNSPARK   konuklarınızı yeni nesil ve  etkileyici bir Check-in sistemiyle karşılamanız için  “LINSMART READER”  ürününü otelcilerin hizmetine sunuyor.
“LINSMART  READER” misafirlerinizin kimlik ve pasaportlarını saniyeler içinde okuyarak misafir kaydınızı tamamlıyor.Sistem sahte kimlik ve pasaportları internet bağlantısı olmadan tespit ederek doğabilecek cezai yaptırımlara karşıda  otelinizi koruyor.
‘’LINSMART  READER “ sistemi ile oteller hatalı ve eksik bilgi girişinden  kurtuluyor.Yüksek personel eğitim maliyeti, zaman kaybı, gereksiz evrak yoğunluğu ve misafir memnuniyetsizliği tarih oluyor.

Hiç yorum yok