Header Ads

DENİZ UĞUR:SAĞLIKLI İLETİŞİM ALMANYA'DAN DAHA ÇOK TURİST GETİRECEKGeçen hafta Antalya'ya gelen Alman gazeteci heyeti, başta Dışişleri Bakanı Mevlüt Çvuşoğlu ve Kültür ve Tuizm Bakanı Numan Kurtulmuş olmak üzere bizr dizi görüşme gerçekleştirmişti.

Toplantıya katılan Bentour CEO'su Deniz Uğur, turizm sektörü ile ilgili fikir alış verişinde bulundu.

''İLETİŞİMİN DESTEKLEYİCİSİYİZ''

Almanya ve Türkiye arasında geçmişe dayanan bir dostluk olduğunu belirten Deniz Uğur, ''İki ülke arasındaki iletişimin yeniden iyi seviyelere taşınması tüm katılıcıların birleştiği ortak düşünce oldu. Bentour Reisen bir Türkiye spesiyalisti olarak bu anlamda kendisini siyaset ve ekonomi dünyasındaki temsilcilerin arasındaki iletişimin destekleyicisi olarak görüyor.'' dedi.

''SAĞLIKLI İLETİŞİM DAHA ÇOK TURİST GELMESİNDE ÖNEMLİ''

Değerlendirmesine ''Temennimiz, sağlanan diyaloğun tarafların birbirlerine olan karşılıklı anlayışı arttırması. Bir tur operatör pesprektifinden baktığımızda, sağlıklı iletişimin ülkemize daha çok turist gelmesinde etkili olacağını düşünmekteyiz. Bizim için her şeyden önemlisi iki ülke arasındaki tarihi dostluğu desteklemek. Bu durumun bize getireceği olası ekonomik katkısı ikinci planda'' diye devam eden Uğur, Benour'un Türkiye'de yaptığı Comedy Night, basın ve acente gezileri ile Türkiye turizmi konusunda uzun vadeli bir şirket politikası izlediğini belirtti.

''TÜRKİYE'Yİ TANITMAYA DEVAM EDECEĞİZ''

Bentour'un acente ve basın kuruluşları ile yaptığı Türkiye info gezilerine 2018 yılında da devam edeceğini kaydeden Uğur, ''Bentour, 2018 in ilk yarısında düzenleyeceği organiyasyanların tarihlerini ocak ayında kamuoyu ile paylaşcak. Partnerlerimizin Türkiye'de izlenimler edinmesi bizim icin yüksek önem arz ediyor. Acenta ve basın mensuplarının katılımı ile gerçekleşen yüksek kalite anlayışı ile çesitli bölgelere düzenlediğimiz  bu tanıtım gezileri doğru izlenimler için en iyi temeli oluşturuyor. AynI zamanda da insanlarI birleŞtirmektedir.'' ifadlerini kullandı.

Hiç yorum yok