Header Ads

BİR ERKEĞİ KARŞI KONULMAZ YAPAN ÖZELLİKLERİ...

esmer sakallı erkek ile ilgili görsel sonucu
Sakal
Yıllardır erkeklerin tıraş öncesi ve sonrası fotoğraflarından yapılan capsler internette hepimizi güldürüyor. İşin doğrusu temiz, tıraşlı bir yüz düzenli biri olduğunun işareti olabilir fakat bakımlı bir kirli sakal erkeği tarz ve çekici gösteriyor.

dolgun dudak erkekler ile ilgili görsel sonucu
Dolgun dudaklar
İçinden anlamsız sözler ve yalanlar çıkmıyorsa dolgun dudaklar her zaman kibarlık ve samimiyet hissi yaratır.
yüksek elmacık kemikler erkekler ile ilgili görsel sonucu
Yüksek elmacık kemikleri
Yüksek elmacık kemikleri erkeğin yüzüne ciddiyet katar. Böyle bir erkek gördüğünde kadınlar özgüvenli ve güçlü bir erkek olduğunu düşünür.

hayvan sevgisi erkekler ile ilgili görsel sonucu
Hayvan sevgisi
Tek bir cinse olan tutkularından ziyade erkeklerin bütün hayvanları içtenlikle sevmesi, iyi ve ilgili bir insan olduğunu gösterir.

yemek pişirme erkekler ile ilgili görsel sonucu
Yemek pişirme becerileri
Pek çok insan yemek pişirmenin erkeklere göre bir iş olmadığını düşünür. Aksine bir erkek mutfakta fazlasıyla seksi gözükebilir.

gülümsemek sevgili ile ilgili görsel sonucu
Gülümseme
İçten bir gülümseme, gülen gözler bütün buzları eritebilir.

damarlar erkekler ile ilgili görsel sonucu
Damarlar
Fiziksel bir çalışmadan sonra genellikle damarlar görünür hale gelir. Bu nedenle damar görüntüsü güç ve dayanıklılık ile özdeşleştirilir. Ayrıca damarlar erkek vücuduna doku eklediği için de kadınlar tarafından seksi bulunur.

düz karın erkekler ile ilgili görsel sonucu
Düz karın
Birçok kadın düz, hafif kaslı karın görüntüsünden hoşlanır; baklavalardan değil. Böyle bir karın, erkeğin kendine baktığı ve sağlıklı beslendiği imajını veriyor.
koku sevgili ile ilgili görsel sonucu
Koku
Erkeğin doğal kokusu kadınları çılgına çevirebilir. Tabii ki bu spordan sonraki ter kokusu değil. Temiz bir vücut kokusundan bahsediyoruz. Bazı kadınların erkek parfümlerine bayıldıklarını da ekleyelim.


Hiç yorum yok