Header Ads

BELEK VE LARA DOLDU,TATİLCİLER BAKIN ROTAYI NEREYE ÇEVİRDİ

İç pazarda son dakika kampanyalarına yoğun ilgi gösterildiğini belirten Tatil.com Genel Müdürü Koray Küçükyılmaz,Belek ve Lara otellerindeki yüksek doluluk nedeniyle tatilcinin rotayı Side,Alanya,Kemer ve Ege'ye kırdığını belirtti.

%40'a kadar varan indirim kampanyalarıyla yurt içinde gecelik kişi başı fiyatların 52 TL'den başladığını söyleyen Koray Küçükyılmaz,''Bu dönemlerde yabancı turistlerden de büyük bir talep olduğundan dolayı özellikle Antalya'daki pek çok tesis son dakika fırsatlarını erken sonlandırmaya başladı.'' dedi.

Bu yıl 12 Haziran'da başlayan son dakika kampanlarına yoğun ilgi olduğunu söyleyen Küçükyılmaz %40'a varan indirimler ile birlikte yurt içinde gecelik kişi başı 52 tl'den başlayan fiyatlarla tatil satın almanın mümkün olduğunu belirtti.
Küçükyılmaz ''Özellikle Belek ve Lara bölgelerine gösterilen yoğun ilgi sonucu birçok tesis son dakika kampanyalarını bitirdi.Side,Kemer,Alanya,Bodrum,Çeşme,Kuşadası ve Marmaris bölgelerine ise yoğun bir talep  söz konusu.Buna yabancı turistlerin ilgisi'de eklenince,son dakika kampanlarındaki indirim oranları hızla düşüyor veya sonlandırılıyor.Bu nedenle tatilini henüz planlamamış olanlara yüksek indirimden faydalanmaları için acele etmelerini tavsiye tavsiye ediyoruz.''die konuştu.

Şirketin verilerine göre,son dakika kampanlarından yararlanan tatilciler,hizmet kalitesi yüksek ,fiyatları uygun tesisleri tercih ediyor.Bu segmentin fiyat aralığı ise gecelik kişi başı 220 TL ile 300 TL arasında değişiyor.

Hiç yorum yok